Galonek napisał(a):

|
Dawno nie słyszałem tak głupiego argumentu. Wiadomo, że morale drużyny w takiej sytuacji może się obniżyć, ale o odpuszczaniu meczów nie ma mowy. Przecież ci piłkarze grają chociażby o premie meczowe. Ponadto każdy kolejny mecz jest okazją do wypromowania się. Jeżeli jakikolwiek trener, nieważne czy aktualny, czy przyszły zauważyłby, że piłkarz ma tendencję do odpuszczania meczów, byłby to jego koniec w drużynie.
|
Ja nie musiałem o tym słuchać,bo ogłądałem te mecze ...