Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1485
Stary 17.02.2010, 21:24
Fabiański nie jest ograny to prawda, ale pamietam jak dostawał szanse to czesto zawodzil
Nigdy nie uwzałem Fabianskiego za swietnego bramkarza, według mnie to on jaj nie ma do wielkiej gry, nie ma charyzmy, nie potrafi krzyknac. Takie moje odczucie.

Odpowiedz cytując