Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5958
Stary 17.02.2010, 21:17
WISLAZWE Tez gram to jutro Roma wiadomo wielka forma,a dodatkowo nie obcy im klimat stadionu w Atenach Hertha za to bez formy wiec jak nie czysta 2 to już X2 jak dla mnie pewny

Odpowiedz cytując