saklak1906 napisał(a):

W dupach sie poprzewracalo i tyle licza sie 3 pkt a nie styl bo za to mistrzostwa nie daja. W tej buraczanej lidze nie da rady inacze bo jak nie bedziesz toporny to cie polamia.
Kim Skorza ma grac finezyjna pilke? jak ma tylko drwali ktorzy od dziecka sa tego uczeni.
|
Ma grać tymi, których to sobie załatwił w tym okienku. To jego okienko i jego transferowe osiągnięcia. Wraz z duetem Caplar - Klajdienst nasprowadzali tylu i to jakich zawodników, że ho, ho. Bajki o braku pieniedzy wobec sprzedania Ćwielonga można w kapcie włozyć. Chyba, że to najgorsze okienko transferowe ostatnich lat zamiast na konto Skorży pójdzie na....Jacka Bednarza albo na kogoś, kogo się znowu poszuka.