Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
1481
17.02.2010, 20:58
Ale Łukasz babola walnął. I jak on tu chce się przebić do pierwszego składu ;/
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.