Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21004
Stary 17.02.2010, 20:47
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
W dupach sie poprzewracalo i tyle licza sie 3 pkt a nie styl bo za to mistrzostwa nie daja. W tej buraczanej lidze nie da rady inacze bo jak nie bedziesz toporny to cie polamia.

Kim Skorza ma grac finezyjna pilke? jak ma tylko drwali ktorzy od dziecka sa tego uczeni.
Zrozum, że tu nie chodzi o finezje (bo taka to w Hiszpanii i w Brazylii). Tu chodzi o to żeby zapierdalali 90 minut na pełnych obrotach. Tylko o tyle. Wtedy ta cała "polska finezja" sama się pojawi.

Co do ósmego miejsca w 2007 roku. Wystarczyło strzelić tylko jedną bramkę na kilka spotkań (seria remisów 0-0) i było by czwarte miejsce, przed pejsami i resztą. A tak zrobiło się niemiło, przyszedł Kosa, przyszedł nowy trener i chłopaki pograli rundę jesienną na świeżości. Potem równia pochyła, która trwa do dzisiaj.
Ostatnio edytowane przez wisl@k_TS : 17.02.2010 o godz. 20:49.
the end
Odpowiedz cytując