Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21001
Stary 17.02.2010, 20:38
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
W dupach sie poprzewracalo i tyle licza sie 3 pkt a nie styl bo za to mistrzostwa nie daja. W tej buraczanej lidze nie da rady inacze bo jak nie bedziesz toporny to cie polamia.

Kim Skorza ma grac finezyjna pilke? jak ma tylko drwali ktorzy od dziecka sa tego uczeni.
dokładnie...żeby grać ładna piłkę trzeba mieć dobrych wykonawców
Odpowiedz cytując