Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20991
Stary 17.02.2010, 19:33
Brożek już teraz zarabia 250 tys na kotrakcie motywacyjnym, więc podwyżka do 400 tys to tylko 150 tys więcej.

Lepiej wywalić to 150 tys na testy, eksperymenty, menadżerów, czy zatrzymać 2 krotnego króla strzelców?

Grunt to kontrakt motywacyjny
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując