|
Brożek już teraz zarabia 250 tys na kotrakcie motywacyjnym, więc podwyżka do 400 tys to tylko 150 tys więcej.
Lepiej wywalić to 150 tys na testy, eksperymenty, menadżerów, czy zatrzymać 2 krotnego króla strzelców?
Grunt to kontrakt motywacyjny
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|