|
Kilka osób napisało, że warto obejrzeć Prawo zemsty... zgadzam się z nimi i polecam!
A co do 'Drogi' - Mieszane mam uczucia.Taki bezpłciowy trochę i co najważniejsze bez żadnego wyrazu.
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 17.02.2010 o godz. 14:26.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|