Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1878
Stary 17.02.2010, 13:48
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Czy to mądre, czy nie- sami oceńcie. No i ciągle mówisz o Valerengach, Dynamach i PAO, a ja mówię o samym początku Cupiała w Wiśle..
Pomysł Cupiała na początku był dobry wiadomo ze błędy były popełniane a te dwie porażki to był kluczowy moment że cały wysiłek jak poniósł poszły w dużej części na marne i teraz sie można spierać ze można było inaczej zainwestować kasę np w baze , tylko ze dzis jest kazdy madry po fakcie moim zdaniem rozsądne wkładanie kasy w pierwszy zespół i próba zaistnienia na stałe w europie i tak moze dac większego kopa klubowi niż inwestowanie w baze , zreszta ja nie mam złudzeń Cupiał z TF nie da na baze kasy

po za tym jak mówimy o fundamentach to od początku to była inwestycja wysoce ryzykowna bez szkolenia młodzieży w Polsce bez stadionu przy nowym systemie pucharowym itd. baza to tylko jeden z elementów do zbudowania silnego klubu
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 17.02.2010 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując