crazykaro napisał(a):

No dobra powinienem napisać od ponad 100 lat. W tamtych latach to nie była Wisła którą znamy dziś Białej Gwiazdy nie było, stroje były jasnoniebieskie a drużyna się nazywała Niebiescy.
Dobra robota Arapaho w końcu ktoś podał jakieś sensowne argumenty. Ale swoją drogą w takim wybadku Wisła to Srebrna Gwiazda a nie Biała Gwiazda
|
Kolejny raz błędnie informujesz czytelników. Drużyna Wisły nazywała się "Wisła" od samego początku powstania co odróżnaiało ją od rówieśniczek.
To podstawowe informacje i powinieneś je znać. Aż strach pomyśleć co Ty jeszcze możesz napisać.
Mam propozycje: nie pisz już więcej dla dobra innych.