Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 17.02.2010, 13:47
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
No dobra powinienem napisać od ponad 100 lat. W tamtych latach to nie była Wisła którą znamy dziś Białej Gwiazdy nie było, stroje były jasnoniebieskie a drużyna się nazywała Niebiescy.

Dobra robota Arapaho w końcu ktoś podał jakieś sensowne argumenty. Ale swoją drogą w takim wybadku Wisła to Srebrna Gwiazda a nie Biała Gwiazda
Kolejny raz błędnie informujesz czytelników. Drużyna Wisły nazywała się "Wisła" od samego początku powstania co odróżnaiało ją od rówieśniczek.

To podstawowe informacje i powinieneś je znać. Aż strach pomyśleć co Ty jeszcze możesz napisać.
Mam propozycje: nie pisz już więcej dla dobra innych.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując