Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4462
Stary 17.02.2010, 13:10
leja nas prawie wszyscy w sparingach zimowych a potem w lecie przychodzi rozczarowanie że nasi wylatują z pucharów europejskich już w sierpniu.Ciekawy artykuł że piłka to dla prawdziwych facetów
http://www.weszlo.com/news/4410
Odpowiedz cytując