Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1870
Stary 17.02.2010, 12:10
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
bo może za Ajaksem Crveną Dinamen Zgrzeb Sparta stoi cały system w całym kraju regionie wykonującym ogromną prace której uwieńczeniem sa piłkarze wywodzący sie z tych klubów

a u nas sie tylko gada i gada może w latach 70-tych przy tamtej piłce to działo a dziś nie, ja bym nie włożył np 2002-2003 roku w baze zamiast w zespól gdy LM wydawała sie na wyciągniecie reki a i wcześniej Wisła dobrze grała w pucharach

Ale co Ty chłopie piszesz. W 2002-2003, już abstrahując od tego, że wtedy graliśmy w UEFA, bo nie byliśmy MP, to pewnie, że tak. Z tym, że Cupiał jest u nas już kilkanaście lat. No i właśnie u nas się gada, zamiast to zrobić na wzór podanych przez Ciebie klubów. Kasy w błoto poszło aż nadto i spokojnie można by coś takiego przeszczepić na polski grunt, zwłaszcza, że bylibyśmy pionierami w tej dziedzinie, co utrudnia kilka rzeczy, ale znacznie więcej ułatwia.

Cytat:
Brożki,Małecki to są wychowankowie czyli 3 podstawowych zawodników jakby nie patrząc
Tak, to wychowankowie, tyle, że nie Wisły. Ostatnim wychowankiem grającym w pierwszym składzie był Grzela Pater.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując