DYRU napisał(a):

czy zaparkuję gdzieś za free w okolicy skrzyżowania ulicy Szlak z Warszawską potrzebuję postawić auto na ok 5h.
|
Jest tam taki dziki "parking" ale łatwo tam urwać zawieszenie nawet w sprzyjających warunkach pogodowych, więc radzę uważać. Niedaleko wyjazdu z tunelu.