kubanczyk napisał(a):

tak tylko ty masz problem ze zrozumieniem. bo dzieki dzialaniom klubu wlasnie kibicie smigaja na stadiony w kosuzlkahc itd.
ale taki tepak jak ty tego nie moze zrozumiec.
|
Ferie się skończyły, piaskownica zasypana? To chociaż idź na sanki może, bo widzę, że Ci się głowa chłopcze gotuje. Kompletnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, elokwencją zresztą widzę też nie grzeszysz, więc idź się chłopie dokształć trochę najpierw, a potem zaczynaj "pyskówkę".
Fantastycznie - kibice przychodzą na stadiony w koszulkach, jestem naprawdę zaskoczony! Dzięki, że mnie uświadomiłeś, naprawdę!