Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1861
Stary 17.02.2010, 10:13
SeQ napisał(a):Wyświetl post
No wszystko fajnie, ale nijak się to nie odnosi do wcześniejszej części Twojego posta. Przecież to nie kibice zajmują się marketingiem, tylko sam klub. A według tego, co napisałeś, można rozumieć, że w Poznaniu to właśnie fani odpowiadają za reklamę... Ewentualnie tylko ja mam problemy z rozumowaniem.
tak tylko ty masz problem ze zrozumieniem. bo dzieki dzialaniom klubu wlasnie kibicie smigaja na stadiony w kosuzlkahc itd.

ale taki tepak jak ty tego nie moze zrozumiec.
Odpowiedz cytując