Dziwi mnie dlaczego testujemy napastników,którzy nie strzelili przynajmniej 5 bramek znalazłem paru niezłych zawodników dla Wisełki.
Patrick N'Koyi-Kiabu
Lat 20 pochodzi z Holandii dotychczas w 18 meczach strzelił 10 bramek.Gra w drugiej lidze Holandii wiem nie zachwyca was to ze jest to druga liga ale warto spróbować po co tracić czas i testować goćcia który w 20 meczach strzelił 3 bramki.
http://transfermarkt.de/de/spieler/8...bu/profil.html
Benjamin Mokulu Tembe
Lat 20 dotychczas w 15 meczach 11 goli ciekawy zawodnik.
http://transfermarkt.de/de/spieler/5...ungsdaten.html
Tak naprawdę za dobrego napastnika trzeba zapłacić jak podobno chcieliśmy dać te ok600.tyś euro za Nowaka to czemu by nie dać trochę za tych zawodników co napisałem wyżej on przynajmniej strzelili parę goli a Nowak co? nie dość ze szklany to egzekutorem wcale nie jest wiem kontuzje,ale ile można.
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arkadiusz Głowacki
"Na jednej z konferencji po zakończeniu przygody z reprezentacją mówiłem, że chciałbym zostać w Wiśle nawet do 40. roku życia...Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie, to chciałbym zostać" - Radosław Sobolewski."
"Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub." - Bogusław Cupiał