Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1859
Stary 17.02.2010, 08:59
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co? śmieszy mnie taki tok rozumowania.Zostań sponsorem,kupuj pamiątki itp.Co to za pitolenie?
Jesteśmy Mistrzem Polski a to zobowiązuje .Już pomijam fakt błazenady z bramkarzami ,to nic że beke miała i ma z Nas cała Polska.
Wyobrażasz sobie że jak kupię jedną koszulkę więcej to wtedy kupimy rasowego napastnika?
Obudziłeś mnie na maxa

Acha chyba że według Twojego myślenia amica sprzedała więcej koszulek no i dlatego kupili Kriwca.
Spoko lece do sklepu zatem ,może zdążą kupić kogoś jak zakupie funkielke t-shirta.
Co to znaczy" Jestesmy Mistrzem Polski- to zobowiązuje?"Czyli co?Klub zdobywa mistrzostwo i niech sobie radzi sam?"
Gdyby ok 10 mln kibiców (na tyle rózne firmy szacują ilość kibiców oraz sympatyków Wisły) kupiło koszulkę, która kosztuje ok 200 zł... to..... odpowiedz sobie sam...
Kłopot jest w tym, że tu ****a tylko ludzie wymagają!Wieczne są pretensje, żale, jęki, ale by coś dać od siebie to już zajebisty problem.Zarówno chodzi o bilet, koszulki czy 2 zł na oprawę.Tylko brać, brać i jeszcze raz brać.
Taki Lech(?) Poznań na poziomie marketingowym je nas na sniadanie.Wjeżdzasz do Poznania, a tam billboardy Lecha, reklamy na tramwajach, autobusach itp.Ludzie chocący w koszulkach.
Nie chcę tu podawać zmyślonych cyfr ale coś mi się obiło o uszy, że Lech z samego marketingu zarabia cos ok 4-5 mln złotych..

A o lidze mistrzów myślą, bo to szansa na lepsza przyłość dla klubu.Za sam awans masz 7 mln euro (x4) = 28 mln zlotych za "darmo" + prawa transmisyjne (Wisła nie sprzedała praw pośrednikowi) + sponsor + bilety= może dawć nawet ok 35 mln złotych...
Dodatkowo dochodzą wartości pozamaterialne, jak sława, chluba, lepszy obraz Wisły wsród piłkarzy z zachodniej Europy, większy współczynik klubowy dla nas i klubów z Polski..
Po to własnie walczą...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 17.02.2010 o godz. 09:07.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując