Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 16.02.2010, 23:35
A kto jest winny Spojrz na Barce i Guardiole. Barca przed jego przyjscie nie grala takiej ladnej pilki i moze nie grala az tak skutecznie...przyszedl Pep ulozyl druzyne i sa efekty. Tylko i wylacznie trener jest odpowiedzialny za to ze druzyna gra slabo, no moze poczesci tez pilkarze ktorzy marnuja sytuacje
Odpowiedz cytując