miba napisał(a):

moze zamiast malowania pomysl o oklejeniu auta?
1000zl ok cos takiego kosztuje, coraz popularniejsze w Polsce
Ba, nawet przezroczyste robia do ochrony lakieru
Zrywasz po paru latach i sprzedajesz w super stanie
|
jak się trochę ociepli kupuje ten body kit:
http://allegro.pl/item905411093_merc..._spoilery.html
autko mam granatowe a przy montażu tego zestawu i tak będę musiał wymienić zderzak przód, tył, błotniki, to niemalże połowa blacharki
Pomyślałem że przy okazji mógł bym przemalować na czarno, lepiej by się prezentowało a nie wiem czy folia to dobry pomysł przy takich elementach ?