Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14423
Stary 16.02.2010, 23:27
miba napisał(a):Wyświetl post
moze zamiast malowania pomysl o oklejeniu auta?
1000zl ok cos takiego kosztuje, coraz popularniejsze w Polsce
Ba, nawet przezroczyste robia do ochrony lakieru
Zrywasz po paru latach i sprzedajesz w super stanie

jak się trochę ociepli kupuje ten body kit:

http://allegro.pl/item905411093_merc..._spoilery.html

autko mam granatowe a przy montażu tego zestawu i tak będę musiał wymienić zderzak przód, tył, błotniki, to niemalże połowa blacharki
Pomyślałem że przy okazji mógł bym przemalować na czarno, lepiej by się prezentowało a nie wiem czy folia to dobry pomysł przy takich elementach ?
Odpowiedz cytując