Wojtas napisał(a):

takim tempem i sposobem naboru to my ich bedziemy odfajkowywac jeszcze dlugie lata.
I jesli to byl gracz sprowadzony za sprawa tych dwóch nieudacznikow czyli Klajdista i Caplara to powinni wlasnie za to wyleciec z tego klubu i to z hukiem.
|
Jakby nie patrzeć jesteśmy
aktywni na rynku transferowym
