Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20968
Stary 16.02.2010, 23:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
takim tempem i sposobem naboru to my ich bedziemy odfajkowywac jeszcze dlugie lata.

I jesli to byl gracz sprowadzony za sprawa tych dwóch nieudacznikow czyli Klajdista i Caplara to powinni wlasnie za to wyleciec z tego klubu i to z hukiem.
Jakby nie patrzeć jesteśmy aktywni na rynku transferowym
Odpowiedz cytując