Kamson napisał(a):

Wiadomo, że wyniki w Lidze Mistrzów to zazwyczaj wielka niewiadoma, ale jutro nie ma za bardzo na co stawiać. Gdybyście puścili kupon to na kogo?
Grają jutro Lyon - Real i Milan - Manchester. Chyba zagram na Real i Milan...
|
Jakie szczęście, że nie miałem kiedy do buka podjechać

I na obstawianie LM już nikt mnie nie namówi
