Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5939
Stary 16.02.2010, 22:47
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że wyniki w Lidze Mistrzów to zazwyczaj wielka niewiadoma, ale jutro nie ma za bardzo na co stawiać. Gdybyście puścili kupon to na kogo?

Grają jutro Lyon - Real i Milan - Manchester. Chyba zagram na Real i Milan...
Jakie szczęście, że nie miałem kiedy do buka podjechać I na obstawianie LM już nikt mnie nie namówi
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując