Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1460
Stary 16.02.2010, 22:41
Unpredictable_wislaczka : nowlasnie gdyby i Rooney odszedl to UTD by nie istnialo Ja tam jakos za Man UTD nie jestem i wolalem zeby Milan wygral no ale i tak ze 2-3 sie skonczylo a moglo nawet 3-3 gdyby Inzaghi strzelil ciekawy rewanz sie zapowiada

Szczepanwislak : nie ma sprawy ajj to sobie nie ogladne bo w Cyfrowym polsacie nie mam tego ;P hehe
Odpowiedz cytując