Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline
#
1460
16.02.2010, 22:41
Unpredictable_wislaczka : nowlasnie gdyby i Rooney odszedl to UTD by nie istnialo
Ja tam jakos za Man UTD nie jestem i wolalem zeby Milan wygral
no ale i tak ze 2-3 sie skonczylo a moglo nawet 3-3 gdyby Inzaghi strzelil
ciekawy rewanz sie zapowiada
Szczepanwislak : nie ma sprawy
ajj to sobie nie ogladne bo w Cyfrowym polsacie nie mam tego ;P hehe
Ivory1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ivory1906
Znajdź inne posty napisane przez Ivory1906