Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
14420
16.02.2010, 22:25
moze zamiast malowania pomysl o oklejeniu auta?
1000zl ok cos takiego kosztuje, coraz popularniejsze w Polsce
Ba, nawet przezroczyste robia do ochrony lakieru
Zrywasz po paru latach i sprzedajesz w super stanie
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba