Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20963
Stary 16.02.2010, 22:20
grosz napisał(a):Wyświetl post
szuka po to żeby, taktyką dostosować się do tego co grało się20-30 lat temu, czyli nabijanie wysokiego napastnika, a może akurat coś wpadnie. Nasi obrońcy beda wykopywać jak najdalej piłkę byle do przodu, a tam bedzie ten wysoki napastnik. Chytre ze strony Skorży, co nie
znasz się coś na piłce?oglądasz mecze?co ty piszesz...?zastanawiałeś się czemu Mały stoi przy wolnym na środku pola a Głowacki wchodzi na główkę ,a potem kontra ?taki gracz jak Franek rodzi się raz na milion !!!wysoki gracz daje więcej możliwości taktycznych!!!to nie jest hala !!!proszę nie pisz żeby dawał ci więcej powodów do odp.

Odpowiedz cytując