|
Justyna przegrała medal o 5 sekund także powodów do żałoby narodowej nie ma. Ale media i tak zrobią swoje.
Jedno mnie dziwi - Justyna i jej trener mówili że trasy są rekreacyjne a jakoś tak na zjazdach nie wyglądała najlepiej - to tam przegrała brąz.
Niemniej trzymam za nią kciuki bo medal jest nadal jak najbardziej realny, kto wie, może nawet złoty?
Z tym, że raczej nie w środę....
A presja będzie rosła, pozostaje mieć nadzieję, że sobie z tym poradzi.
A transmisje tych igrzysk na TVP są żenujące.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|