Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 15.02.2010, 20:06
pompowanie przez media to racja a szczegolnie przez tvp no ale oni co zrozumiale nabijaja sobie tym ogladalnosc
inna sprawa to, że Kowalczyk bardziej myślała na zjazdach o tym żeby się nie wywrócić niż o ryzyku dzięki któremu mogła sporo zyskać
a tak na co można było liczyć na na tym dystansie dowolnym
aż taką dominatorką nie jest żeby na luzaka wszystko wygrywać
wg. mnie pierwszy błąd trenerów co do nastawienia jej przed tym wyścigiem bo na podium powinna być
no ale bez ryzyka w sporcie cudów nie ma
w dodatku przegrałą z ta norwezka Marit a taki fajny kurs był i znow sie skusilem:(
Odpowiedz cytując