Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 15.02.2010, 19:54
W Polsce jest jedna glupia zasada.
Nazywa sie ona "Pompowaniem przez media"

Malysz wg. medii musial miec 2 zlote medale.
Zdobyl srebrny i jest fajnie ale co nastepuje
Tak wlasnie tak...Malysz musi miec zloty na duzej skoczni na co naprawde nie ma szans bo Amman jest poza zasiegiem.

Kowalczyk.
Media...beda 3 medale i chyba zlote...pompowanie i pompowanie.
I co sie stalo jest miejsce 5..trudno..

Sikora i jego wczorajszy bieg.
Media...pompujemy Tomek biegnie po medal i co
I dupa blda bo sie pogoda i Tomek nie popisali.

Dlatego ja nie wiem dlaczego media liczyly pzred olimpida n jakies 5 czy 6 medali naszych jak my za wszystkie olimpiday zdobylismy 9.
Zamiast spokojnie do tego podchodzic to teraz wlasnie bedziemy przezywac dziwne i niezrozumiel rozczarowania pokroju "Jak to sie stalo"
Odpowiedz cytując