Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
14395
15.02.2010, 18:36
fifi1906
napisał(a):
Czy mecze Ligi mistrzów pokazywane są na jakimś kanale w cyfrze +?
Nie
Tylko telewizja N tam masz wszystkie mecze
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06