Wyświetl pojedynczy post
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14393
Stary 15.02.2010, 17:12
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Jednym z właścieieli jest tam kolega - Wiślak
Ogólnie to jak taxi - ile wyjeździsz, tyle zarobisz. Ruch mają nawet, nawet.
A nie wiesz jak jest z taxi ? Swego czasu słyszałem, że iCar miał problemy z nimi...?
Odpowiedz cytując