Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14392
Stary 15.02.2010, 16:40
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Co myślicie o 4cars (przewóz osób)? Jest sens się za to brać ? Pracował tam ktoś może ?
Jednym z właścieieli jest tam kolega - Wiślak
Ogólnie to jak taxi - ile wyjeździsz, tyle zarobisz. Ruch mają nawet, nawet.
Odpowiedz cytując