Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20930
Stary 15.02.2010, 16:28
Nie wiem o co wam chodzi. Graliśmy z półfinalistą i zdobywcą PUEFA (czy tam LE) więc na poziom sparingpartnerów narzekać nie można.

W zasadzie zawsze ostatnie sparingi sa po to, żeby je wygrać, i nabrać więcej pewności siebie i optymizmu. Nie dziwie się trenerom, że na ostanie sparingi przed meczem z GKS Bełchatów nie chcą ubierać zawodników w jakieś 0:3 z Valencią. Na pewno to bym im dodało skrzydeł przed inauguracją Ekstraklasy ;/
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując