Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
falat
Member
Od: 06.2005
Skąd: KrainaCzarów
Offline
#
20923
15.02.2010, 15:35
A z Valenciami i innymi też powinniśmy grać swoją drogą.
Nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją.
falat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do falat
Znajdź inne posty napisane przez falat