Z cieniasami można przećwiczyć różne elementy gry, technikę etc.. Z lepszymi drużynami tego się nie zrobi bo będą cały czas cisnąć i trzeba się będzie cały mecz bronić.. a to nie ma sensu jeśli chce się rozegrać drużynę przed rozgrywkami.. Więc czasem dobrze pograć ze słabszymi
