Wyświetl pojedynczy post
falat
Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: KrainaCzarów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20921
Stary 15.02.2010, 15:34
Z cieniasami można przećwiczyć różne elementy gry, technikę etc.. Z lepszymi drużynami tego się nie zrobi bo będą cały czas cisnąć i trzeba się będzie cały mecz bronić.. a to nie ma sensu jeśli chce się rozegrać drużynę przed rozgrywkami.. Więc czasem dobrze pograć ze słabszymi
Nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją.
Odpowiedz cytując