Wojtek_Lok napisał(a):

Różnica taka, że Dudu i Beto nie byli ograni w Europie, a Rogerio to "stary wyjadacz" i skoro w Szwajcarii sobie poradził to tym bardziej sobie w Ekstraklasie poradzi. Ciężko by w pierwszym meczu i to na dodatek przeciw Dynamie Kijów miał strzelić hat-tricka. Oby dostał szansę w meczu z tymi Hiszpanami i wtedy się okaże.
P.S. Na Issa Ba też narzekaliście, teraz asystował i już pół forum pieje z zachwytu jaki to rozgrywający.
|
zaczekajmy z Ba bo nie wiadomo czy to jest gośc co chce grac czy tylko rozegrac się i hej w Europe ....a wirażka z niego jest dobra