Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20916
Stary 15.02.2010, 13:54
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Różnica taka, że Dudu i Beto nie byli ograni w Europie, a Rogerio to "stary wyjadacz" i skoro w Szwajcarii sobie poradził to tym bardziej sobie w Ekstraklasie poradzi. Ciężko by w pierwszym meczu i to na dodatek przeciw Dynamie Kijów miał strzelić hat-tricka. Oby dostał szansę w meczu z tymi Hiszpanami i wtedy się okaże.

P.S. Na Issa Ba też narzekaliście, teraz asystował i już pół forum pieje z zachwytu jaki to rozgrywający.
zaczekajmy z Ba bo nie wiadomo czy to jest gośc co chce grac czy tylko rozegrac się i hej w Europe ....a wirażka z niego jest dobra

Odpowiedz cytując