Adamek21 napisał(a):

|
Czytając dziś Przegląd Sportowy w podanych składach meczu z Dynamo pisało ze grał w Wiśle Campbell i inny zawodnik nie jestem pewien ale chyba bramkarz nie wiem czy to był błąd redakcji czy rzeczywiście tak było.
|
rzeczywiście tak było Campbell zastąpił w Wiśle Diaza