rafal777 napisał(a):

Dobre info jest odnośnie ostatniego sparingu z tym IV ligowcem. Janas mówi że naprawdę ciężko było załatwic ten mecz bo w pobliżu same mocne drużyny trenują... Dobre no nie? Myślę, że podobnie ma się to do transferów. Baaaardzo ciężko znaleźć słabego gracza, na tyle słabego żeby nie umiał kopać w piłkę i przyjechał na testy. Jak wiadomo wynalazki typu Beto piechotą nie chodzą <lol2>
|
haha, ten post mnnie rozsmieszył, dzięki

ale dokładnie...