Co do dzis to stanowczo odradzam wszelkie typowanie na Kowalczyk. Dowolny 10 km to najsłabsza konkurencja Justyny.Sama potwierdzila to w wywiadze,który ostatnio czytałem. Do tego Bjoergen idzie na całego w 1szym biegu. Osobiscie obstawiałbym Kowalczyk w top 3 w sprincie (Majdic powinna to wygrac) i złoty medal w masowym na 30 km
