Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5917
Stary 15.02.2010, 10:05
Co do dzis to stanowczo odradzam wszelkie typowanie na Kowalczyk. Dowolny 10 km to najsłabsza konkurencja Justyny.Sama potwierdzila to w wywiadze,który ostatnio czytałem. Do tego Bjoergen idzie na całego w 1szym biegu. Osobiscie obstawiałbym Kowalczyk w top 3 w sprincie (Majdic powinna to wygrac) i złoty medal w masowym na 30 km
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując