Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20887
Stary 15.02.2010, 09:22
Rogerio bardzo chciałby występowac w Wiśle, co ciekawe Brazylijczyka chwali Komornicki który go trenował w Arau.
http://www.futbol.pl/artykul/76957.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.02.2010 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując