Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline
#
144
14.02.2010, 22:37
GemHZR
napisał(a):
Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zakazać biegać tym co zajmują miejsca poza 40 i dać pieniądze z ich szkolenia na biedne dzieci
Popatrz na to z innej strony strony, to drugi najlepszy Polak w tej dyscyplinie, czemu nie dać mu szansy?
Ale z drugiej strony jakiej szansy? 65 wynik to wstyd i tyle w temacie. Chociaż skoro jakieś tam minimum olimpijskie wyrobił to tylko pretensje można mieć do tych co te progi wyznaczają, hehe.
Liga niezwykłych dżentelmenów:
Retro Liga
_ukoL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _ukoL
Odwiedź stronę domową użytkownika _ukoL!
Znajdź inne posty napisane przez _ukoL