Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.02.2010, 22:37
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Idąc tym tokiem rozumowania, należałoby zakazać biegać tym co zajmują miejsca poza 40 i dać pieniądze z ich szkolenia na biedne dzieci Popatrz na to z innej strony strony, to drugi najlepszy Polak w tej dyscyplinie, czemu nie dać mu szansy?
Ale z drugiej strony jakiej szansy? 65 wynik to wstyd i tyle w temacie. Chociaż skoro jakieś tam minimum olimpijskie wyrobił to tylko pretensje można mieć do tych co te progi wyznaczają, hehe.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując