Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 14.02.2010, 21:35
Mogę się mylić, ale o jakikolwiek medal Tomasza Sikory będzie ciężko.... Śnieżyca zrobiła swoje, ale widać, że biegowo nie jest dobrze, bo jeżeli Bjoerndalen ma 4 pudła i jest wyżej to samo mówi za siebie. Niemniej jednak trzymam nadal kciuki.
Odpowiedz cytując