Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
139
14.02.2010, 21:35
Mogę się mylić, ale o jakikolwiek medal Tomasza Sikory będzie ciężko.... Śnieżyca zrobiła swoje, ale widać, że biegowo nie jest dobrze, bo jeżeli Bjoerndalen ma 4 pudła i jest wyżej to samo mówi za siebie. Niemniej jednak trzymam nadal kciuki.
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989