Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 14.02.2010, 19:33
koyoot prosił o dodanie do niej niebieskiego pod pachami i zboku + gwiazda także moje poczucie estetyki nie ma nic tutaj do rzeczy. Gwiazda powinna być zamiast herbu ale z uwagi na naszą sytuacje dobrą rzeczą będzie jeśli ona się znajdzie gdziekolwiek na koszulce (z wyłączeniem miejsc pod pachami i pleców )
Odpowiedz cytując