koyoot prosił o dodanie do niej niebieskiego pod pachami i zboku + gwiazda

także moje poczucie estetyki nie ma nic tutaj do rzeczy. Gwiazda powinna być zamiast herbu ale z uwagi na naszą sytuacje dobrą rzeczą będzie jeśli ona się znajdzie gdziekolwiek na koszulce (z wyłączeniem miejsc pod pachami i pleców

)