|
Shatili w Gruzji..blisko granicy z Czeczenią a mieli tą osade założyc Krzyżowcy uciekający z ziemi świętej. Jeżęli chodzi o muzułmanów/tatarów w polskim wojsku to ich oddziały nazywano ułanami ale nie wiem czy o to chodzi w tym wypadku..walczyli jeszcze Czerkiesi, zwani Petyhorcami wcześniej.
Ostatnio edytowane przez Cetnik : 14.02.2010 o godz. 19:12.
|