Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5909
Stary 14.02.2010, 19:03
A chciałem stawiać PAO dziś.
Natomiast dziś puściłem taki kupon:
Heracles - PSV 2
Cagliari - Bari 1
Auxerre - Rennes 1

Atletico M. - Barcelona 2

Teraz czekamy na Barcelone. Oby weszło.

edit.
Teraz żałuje że nie postawiłem Sevilli zamiast Barcy...
Ostatnio edytowane przez Proximus : 14.02.2010 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując