|
A chciałem stawiać PAO dziś.
Natomiast dziś puściłem taki kupon:
Heracles - PSV 2
Cagliari - Bari 1
Auxerre - Rennes 1
Atletico M. - Barcelona 2
Teraz czekamy na Barcelone. Oby weszło.
edit.
Teraz żałuje że nie postawiłem Sevilli zamiast Barcy...
Ostatnio edytowane przez Proximus : 14.02.2010 o godz. 20:51.
|