Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5908
Stary 14.02.2010, 18:48
nie przeginac , kto z nami "wygrał" - przekręcając mecz w LM Panathinaikos ! a teraz się cieszyć ze mały Polak ich pogrązył , a nie płakać nad rozj....ym kuponikiem . A, tam, pochwale się jeszcze :

13/02/2010 Bosna Sarajevo vs Gorenje Velenje
(Zakład na zwycięstwo) Remis 9.00 Brak Wygrana

remis Almerii własnie wszedł k. 5,25
Ostatnio edytowane przez maro olTSkul : 14.02.2010 o godz. 18:56.
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując