Temat
:
Vancouver 2010
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
135
14.02.2010, 18:43
Mateuusz
napisał(a):
zle sie dookreslilem. chodzilo mi o cyfre+
bo jak patrylem na eurosport to hokeja nie widzialem
Bo hokej będzie pokazywany w godzinach ,,pogańskich'' czyli zazwyczaj koło 5-tej,6-stej rano na Eurosporcie.
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik