Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 14.02.2010, 18:43
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
zle sie dookreslilem. chodzilo mi o cyfre+ bo jak patrylem na eurosport to hokeja nie widzialem
Bo hokej będzie pokazywany w godzinach ,,pogańskich'' czyli zazwyczaj koło 5-tej,6-stej rano na Eurosporcie.
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując