Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2163
Stary 14.02.2010, 17:35
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w relacji wychowawczo miał być posadzony Piotr Brożek na ławce? Znów "sam zagraj lepiej" mu się wymskneło?
Myślę, że raczej chodziło tu o to, że od dłuższego czasu Pietia nie ma konkurenta do gry na lewej obronie. Pojawienie się Issy powoduję, że Diaz może być przesunięty na lewego defensora. W końcu jest rywalizacja o miejsce w składzie.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując