MatMario napisał(a):

|
Dlaczego w relacji wychowawczo miał być posadzony Piotr Brożek na ławce? Znów "sam zagraj lepiej" mu się wymskneło?
|
Myślę, że raczej chodziło tu o to, że od dłuższego czasu Pietia nie ma konkurenta do gry na lewej obronie. Pojawienie się Issy powoduję, że Diaz może być przesunięty na lewego defensora. W końcu jest rywalizacja o miejsce w składzie.