Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 14.02.2010, 16:03
Ogromne brawa dla Adama!

Ja osobiście już dość dawno uznałam, że jego kariera się skończyła i już nie ma szans na dobre wyniki,tak więc jego coraz lepsze starty przed Igrzyskami przyjmowałam z rosnącym niedowierzaniem. A wczorajszy wyczyn to po prostu klasa sama w sobie. On naprawdę jest wybitnym sportowcem o ogromnie mocnej psychice i odporności na presję. Jeśli jest w formie po prostu skacze rewelacyjnie, a "głowa" go nie zawiedzie. Wczoraj było to widać w bardzo dobry sposób, bo jak się okazało oprócz Ammana (kolejny gigant) żaden z faworytów nie skoczył na miarę możliwości, a Morgenrstern w ogóle wymiękł ...

Dla mnie jednak, trochę pomijanym ojcem wczorajszego sukcesu (nota bene - pomijanym może też dlatego, że jest skromnym człowiekiem i nie pcha się przed kamery) jest Lepistoe - to przecież w ogromnej mierze dzięki niemu Małysz zlostał tak dobrze przygotowany oraz trafił idealnie z formą na zawody ... Jak w tym kontekście przypomnę sobie Leo i ostatnie mistrzostwa ...
Odpowiedz cytując