mic1992 napisał(a):

Mieszkam w Nowym sączu także to było tak:
Janczyk - przeszedł z sandecji do legii
Damian Zbozień- przeszedł z sandecji do legii, ale tam grał tylko w ME, więc teraz Sandecja chce go z powrotem ale legia chce go sprzedać za cene 4 razy większą niż go kupili
A w Sandecji gra Jonczyk, świetny zawodnik a ma tylko 17 lat
|
Nie chce wracac do jego pobytu w Wiśle, bo nie ten temat, ale trochę dziwne, że odstrzelono go po 89 mintuach gry w ME (a był chyba pół roku). Strzelał regularnie bramki w młodzieżówce, w ówczesny super talent Leszczak grzał ławę.
A Janikowi życzę jak najlepiej, powinien grac jak najwięcej.