Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4714
Stary 14.02.2010, 14:50
mic1992 napisał(a):Wyświetl post
Mieszkam w Nowym sączu także to było tak:
Janczyk - przeszedł z sandecji do legii
Damian Zbozień- przeszedł z sandecji do legii, ale tam grał tylko w ME, więc teraz Sandecja chce go z powrotem ale legia chce go sprzedać za cene 4 razy większą niż go kupili

A w Sandecji gra Jonczyk, świetny zawodnik a ma tylko 17 lat
Nie chce wracac do jego pobytu w Wiśle, bo nie ten temat, ale trochę dziwne, że odstrzelono go po 89 mintuach gry w ME (a był chyba pół roku). Strzelał regularnie bramki w młodzieżówce, w ówczesny super talent Leszczak grzał ławę.
A Janikowi życzę jak najlepiej, powinien grac jak najwięcej.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując