Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 14.02.2010, 14:05
paradoksalnie nie jestem za tym żeby Kolejorza skazali... bo skoro oni sami nie chcą, to niech smród się za nimi ciągnie latami ;P ;-)
Amicą też ich nie nazywałem, ale skoro oni sami odcinają się od dawnego Lecha...

to cóż innego mi pozostaje jak powiedzieć
Amica Poznań...
a może Lechica Wroznań

;-)

Ps. poza tym nie oszukujmy się przez ostatnie dziesięciolecia, masa meczy była kupowana, i kupowała większość jak nie wszyscy od B do E-klasy
Odpowiedz cytując