paradoksalnie nie jestem za tym żeby Kolejorza skazali... bo skoro oni sami nie chcą, to niech smród się za nimi ciągnie latami ;P ;-)
Amicą też ich nie nazywałem, ale skoro oni sami odcinają się od dawnego Lecha...
to cóż innego mi pozostaje jak powiedzieć
Amica Poznań...
a może Lechica Wroznań
;-)
Ps. poza tym nie oszukujmy się przez ostatnie dziesięciolecia, masa meczy była kupowana, i kupowała większość jak nie wszyscy od B do E-klasy
